Potřebujete vyjet do Ruska, ať už za poznáním, dovolenou nebo na služební cestu? Nemáte rádi vystávání dlouhých front na internetu a máte lepší představu, jak strávit volný čas, než cestou na pražský konzulát? Pak není na škodu zabrousit na internetu a pokusit se vyhledat společnost, která víza do Ruska vyřizuje zprostředkovaně.

Doporučila bych vám webovou stránku www.ruskevizum.cz, kde naleznete mnoho podrobných informací o tom, jaký typ víza do Ruska si zvolit. Taky získáte přehled o cestovním pojištění i letenkách do Ruska. Jako velmi užitečnou a šikovnou věcičku hodnotím i on-line kalkulačku, kde si můžete ihned zjistit, jakou částku za služby zaplatíte. Pak už stačí odeslat vízovou anketu, kterou můžete vyplnit z pohodlí domova, přidat do obálky kopii cestovního pasu, pasovou fotografii, kopii cestovního pojištění a pozvánku z ruské strany. A pokud vám není něco jasné, můžete společnost kontaktovat telefonicky a vyžádat si další podrobnosti. Je to skvělý způsob, jak ušetřit čas a mít více času na rodinu i na své koníčky. Odpadne vám zdlouhavé čekání na konzulátu i samotná cesta tam, která může být v dopravní špičce opravdu nepříjemná.

Já sama byla se službami nabízených na této stránce velmi spokojena. Dozvěděla jsem se vše potřebné a objednala jsem si jak vízum, tak cestovní pojištění, turistický voucher i letenku tam a zpátky. Vízum do Ruska mi přišlo poštou do tří týdnů a já si pak mohla užít týdenní dovolenou v ruské metropoli Petrohrad. Nakoupila jsem si spoustu módních kousků a navštívila jednu z největších galerií na světě, které původně sloužilo jako sídlo ruských carů.